-17%


1 439 ₴
1 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип миксера | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Відсік для шнура | Да |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Додатково | легка очистка, зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині, регулювання швидкості, автоматичне звільнення насадок |
| Оснащеність. Насадки | віничок для збивання /2шт, гаки для замісу /2шт |
| Основні. Конструкція | дротовий, ручний |
| Основні. Кількість швидкостей | 5 |
| Основні. Потужність | 450 Вт |
| Основні. Тип пристрою | ручний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 1.34 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 100 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 200 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |
| Фізичні. Вага | 1.2 кг |
| Фізичні. Довжина шнура живлення | 1.3 м |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |
| Фізичні. Розміри (ШхВхГ) | 18.8 × 14.2 × 8.4 см |
| Цвет | Белый |