-17%





5 759 ₴
4 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=rHheIgIiDVo |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Додатково. Відсік для шнура | Да |
| Оснащеність. Додатково | протиковзкі ніжки, знімне лезо для легкої та зручної очистки, знімний ковпачок для заливки інгредієнтів під час змішування, 4-конечное лезвие из нержавеющей стали |
| Основні. Ємкість великого подрібнювача | 1.5 мл |
| Основні. Конструкція | дротовий |
| Основні. Кількість швидкостей | 2 |
| Основні. Потужність | 650 Вт |
| Основні. Тип пристрою | блендер, блендер стаціонарний |
| Параметри упаковки. Вага | 4.48 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 390 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0251 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 280 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |
| Фізичні. Матеріал чаші блендера | скло |