









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип прибора | Блендер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Відсік для шнура | Да |
| Оснащеність. Додатково | Книга рецептів, зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині |
| Оснащеність. Насадки | толкатель |
| Оснащеність. Функції | колка льоду |
| Основні. Ємкість мірного стакану | 600 мл |
| Основні. Об'єм чаші | 1.75 л |
| Основні. Потужність | 1600 Вт |
| Основні. Тип пристрою | блендер стаціонарний |
| Параметри упаковки. Вага | 8.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 310 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 580 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0521 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 290 мм |
| Фізичні. Колір | чорний зі сріблястим |