

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Оснащеність. Додатково | планетарне змішування |
| Оснащеність. Насадки | віничок для збивання |
| Основні. Кількість швидкостей | 3 |
| Основні. Потужність | 300 Вт |
| Основні. Тип пристрою | ручний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 1.09 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 190 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0044 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |
| Фізичні. Вага | 0.852 кг |
| Фізичні. Довжина шнура живлення | 1.2 м |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |