




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Оснащеність. Функції | колка льоду, режим смузи |
| Основні. Кількість швидкостей | 3 |
| Основні. Об'єм чаші | 2 л |
| Основні. Потужність | 800 Вт |
| Основні. Тип пристрою | блендер, блендер стаціонарний |
| Параметри упаковки. Вага | 4.34 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 280 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 200 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0190 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 340 мм |
| Фізичні. Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Фізичні. Матеріал чаші блендера | скло |