








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Насадки | віничок для збивання, гаки для замісу |
| Основні. Конструкція | дротовий |
| Основні. Кількість швидкостей | 5 |
| Основні. Потужність | 600 Вт |
| Основні. Тип пристрою | ручний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 1.53 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0069 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Фізичні. Вага | 1.2 кг |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Матеріал корпусу | метал, пластик |