



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Насадки | віничок для збивання, гаки для замісу |
| Оснащеність. Функції | автоматичне обертання чаші |
| Основні. Кількість швидкостей | 5 |
| Основні. Об'єм чаші | 2.5 л |
| Основні. Потужність | 600 Вт |
| Основні. Тип пристрою | стаціонарний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 2.96 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0226 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 410 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |
| Фізичні. Матеріал чаші блендера | метал |