-17%




3 119 ₴
2 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип миксера | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Кнопка від'єднання насадок | Да |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Насадки | ніжка-блендер, гаки для замісу, віничок /2 шт, мірний стакан |
| Основні. Конструкція | ручний |
| Основні. Потужність | 600 Вт |
| Основні. Тип пристрою | ручний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 1.83 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 270 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0089 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Фізичні. Колір | чорний, червоний |
| Фізичні. Матеріал корпусу | метал, пластик |