


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | насадки, інструкція |
| Додатково. Матеріал корпуса | пластик |
| Додатково. Матеріал чаші | метал |
| Насадки в комплекті. Насадки | гак для замісу тіста, чаша блендера для змішування, міксер |
| Основні. Ємкість блендера | 1.3 л |
| Основні. Ємність чаші | 5 л |
| Основні. Кількість швидкостей | 10 |
| Основні. Потужність, Вт | 1000 |
| Параметри упаковки. Вага | 5.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 580 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 320 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0835 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 450 мм |
| Функції. Блендер | Да |
| Функції. Замішування тіста | Да |
| Фізичні. Вага | 8.32 кг |
| Фізичні. Габарити (ШxВxГ) | 38.8 x 34.8 x 27.5 см |
| Фізичні. Колір корпусу | червоний |
| Вид запчасти | Насадка |