









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Цвет | Белый |
| Тип прибора | Блендер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Додатково. Безступінчатий регулятор швидкості | Да |
| Додатково. З'ємні аксесуари можна мити в посудомийній машині | Да |
| Додатково. Матеріал корпуса | метал |
| Додатково. Матеріал чаші | нержавіюча сталь |
| Додатково. Особливості | планетарна система змішування, спеціальний гнучкий вінчик FLEXI, збивання до 8 яєчних білків |
| Насадки в комплекті. Насадки | для замісу тіста /3 шт, для печива, для ковбас /2 ширини, віничок для збивання, гак для замісу тіста, насадка для змішування у формі літери А |
| Основні. Ємкість блендера | 1.5 л (скло) |
| Основні. Ємність чаші | 4.5 л |
| Основні. Кількість швидкостей | 8 |
| Основні. Потужність, Вт | 1000 |
| Параметри упаковки. Вага | 11.35 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 560 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 310 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0764 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 440 мм |
| Функції. Блендер | Да |
| Функції. М'ясорубка | Да |
| Фізичні. Колір корпусу | білий, нержавіюча сталь |
| Вид запчасти | Насадка |