




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Запобіжник від перегріву | Да |
| Додатково. Матеріал корпуса | алюміній |
| Додатково. Матеріал чаші | нержавіюча сталь |
| Додатково. Нековзаючі ніжки | Да |
| Насадки в комплекті. Насадки | лопатка для змішування, насадка для збивання /силиконовая, віничок для збивання, гак для замісу тіста |
| Основні. Ємність чаші | 4.5 л (корисний об'єм) |
| Основні. Кількість швидкостей | 7 |
| Основні. Потужність, Вт | 1000 |
| Параметри упаковки. Вага | 11.54 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 440 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 640 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0901 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 320 мм |
| Функції. Замішування тіста | Да |
| Функції. Збивання віночками | Да |
| Фізичні. Вага | 9.3 кг |
| Фізичні. Габарити (ШxВxГ) | 36 × 37,2 × 27 см |
| Фізичні. Довжина кабелю | 1.1 м |
| Фізичні. Колір корпусу | червоний |