




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Додатково. Матеріал чаші | пластик /чаша блендера |
| Додатково. Особливості | можливість дооснащення аксесуарами |
| Насадки в комплекті. Насадки | віничок, диск для шинкування і терки, насадка м'ясорубка, чаша блендера для змішування |
| Основні. Ємкість блендера | 1 л |
| Основні. Ємність чаші | 4 л |
| Основні. Кількість швидкостей | 7 |
| Основні. Потужність, Вт | 1000 |
| Параметри упаковки. Вага | 8.88 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 360 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 360 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0752 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 580 мм |
| Функції. Блендер | Да |
| Функції. Колка льоду | Да |
| Функції. М'ясорубка | Да |
| Функції. Терка | Да |
| Функції. Шинкування | Да |
| Фізичні. Вага | 4.7 кг |
| Фізичні. Габарити (ШxВxГ) | 30 x 25 x 30 см |
| Фізичні. Колір корпусу | нержавіюча сталь, червоний |