-17%








10 799 ₴
8 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип прибора | Блендер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Додатково. Матеріал корпуса | алюміній |
| Додатково. Матеріал чаші | нержавіюча сталь |
| Додатково. Нековзаючі ніжки | Да |
| Додатково. Особливості | світлодіодне освітлення чаші для змішування, автовимкнення при підйомі робочої частини |
| Насадки в комплекті. Насадки | для ковбасок кеббе, для печива /пасти, насадка-віночок, насадка м'ясорубка, для шинкування, чаша блендера для змішування |
| Основні. Ємкість блендера | 1.5 л |
| Основні. Ємність чаші | 6 л |
| Основні. Кількість швидкостей | 6 |
| Основні. Потужність, Вт | 1500 |
| Параметри упаковки. Вага | 11.80 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 430 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 570 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0760 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 310 мм |
| Фізичні. Колір корпусу | сріблястий, сірий |