-17%






7 199 ₴
5 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри упаковки. Довжина | 550 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 10.95 кг |
| Додатково. Особливості | Енергозберігаючий режим "Eco On", Технологія Smart Inverter |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0654 м3 |
| Фізичні. Вага | 9.36 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 27.2 x 47.6 × 34.6 см |
| Параметри упаковки. Висота | 290 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 410 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Додатково. Напруга | 230 В |
| Основні. Потужність | 1000 Вт |
| Додатково. Частота | 50 Гц |
| Додатково. Захист від дітей | Да |
| Основні. Об`єм | 23 л |
| Додатково. Відкриття дверцят | бічне |
| Фізичні. Діаметр піддону | 292 мм |
| Програми. Функції | Швидкий старт, Годинники, кнопка больше/меньше, сохранение вкуса, установка времени, размораживание с использованием инверторной технологии /x4, размягчение и плавление /x3, подогрев и поддержка блюда теплым /x2, підігрів /x8, популярные блюда /x8 |
| Панель управління. Управління | сенсорне |
| Основні. Внутрішнє покриття | Easy Clean |
| Додатково. Підсвічування камери | Да |
| Панель управління. Дисплей | Да |
| Основні. Максимальна потужність | 1150 Вт |