-17%






5 639 ₴
4 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Програми приготування | 11 |
| Параметри упаковки. Довжина | 500 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 12.45 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0630 м3 |
| Фізичні. Вага | 13.8 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 26x45x34 см |
| Параметри упаковки. Висота | 300 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 420 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Додатково. Напруга | 230 В |
| Основні. Потужність | 700 Вт |
| Додатково. Частота | 50 Гц |
| Основні. Об`єм | 20 л |
| Додатково. Відкриття дверцят | Ручка |
| Панель управління. Управління | механічне |
| Основні. Рівнів потужності | 5 |
| Панель управління. Таймер | Да |
| Додатково. Звуковий сигнал | Да |