-17%227 ₴
189 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Особливості | паперовий мішок, фільтр |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Параметри упаковки. Вага | 0.20 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 20 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0009 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |