-17%1 199 ₴
999 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Особливості | материал - микрофибра |
| Основне. Сумісність | SPARKY /59G607 |
| Основне. Тип | мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 80 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 300 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0048 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |