
849 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | комплект |
| Основне. Особливості | НЕРА фільтр /мотора/вихідний, мікрофільтр /вихідний |
| Основне. Сумісність | Gorenje /VC1901GCYIV VC2102BCYIV VC2303RCYIV VCEB01ZBCY VCEC03ZRCY VC1411B VCED11HG VCED13HB |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Параметри упаковки. Вага | 0.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |