-17%

155 ₴
129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 30 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 0.12 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0012 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Основне. Тип | мішок |
| Основне. Особливості | текстильний мішок, накладки, що миються, фільтр /входной |
| Основне. Комплектація | комплект /мешок+входной фильтр |
| Основне. Сумісність | Gorenje |