-17%563 ₴
469 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект /4 шт |
| Основне. Особливості | посадковий діаметр 36 мм |
| Основне. Сумісність | Graphite /59G607, 59G608 |
| Основне. Тип | Насадка |
| Параметри упаковки. Вага | 0.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 250 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0019 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |