-17%359 ₴
299 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Особливості | соеденительная втулка, подключение оборудования |
| Основне. Сумісність | Graphite |
| Основне. Тип | Інше /перехідник |
| Параметри упаковки. Вага | 0.05 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 40 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |