-17%995 ₴
829 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Dimensions | 210 см /діам. 30/34.2 мм |
| Основне. Сумісність | Graphite /для промышленного пылесоса |
| Основне. Тип | Шланг /присоединительный |
| Параметри упаковки. Вага | 0.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 390 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0082 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 350 мм |
| Основные | |
| Тип аксессуара | Шланг |