-17%
659 ₴
549 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Вага | 74 г |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Сумісність | Karcher VC 5 |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Основне. Тип насадки | патронний фільтр |
| Параметри упаковки. Вага | 0.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 100 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 100 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0012 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |