-17%599 ₴
499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Вага | 266 г |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Сумісність | Karcher WD 2 |
| Основне. Тип | мішок |
| Основне. Тип насадки | фільтр-мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.35 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 170 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0024 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 60 мм |