-17%839 ₴
699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Особливості | 2-х шарові |
| Основне. Сумісність | Karcher /WD 3.800 M eco!ogic, WD 3.200, WD 3.300 M, WD 3.500 P |
| Основне. Тип | мішок |
| Основне. Тип насадки | мікрофільтр, фільтр-мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.40 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 170 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0021 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 250 мм |