
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 26.7 x 10 x 12.5 см |
| Основне. Вага | 534 г |
| Основне. Комплектація | комплект /2 шт. |
| Основне. Сумісність | Karcher WD |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | підлога, меблі |
| Параметри упаковки. Вага | 0.70 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 320 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0072 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 90 мм |