
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Вага | 329 г |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Особливості | номінальна ширина /НД / 35, із механізмом для прикріплення до апаратів із функцією "паркування" |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | тверде покриття для підлоги, для збору рідин, для текстильних покриттів |
| Параметри упаковки. Вага | 0.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 260 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0056 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 90 мм |