
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Особливості | швидкість обертання 6000 об/хв |
| Основне. Сумісність | Rowenta /Silence Force, X-Trem Power Cyclonic/XL і Compact Force Cyclonic |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | міні-турбощітка |
| Параметри упаковки. Вага | 0.42 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 310 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0039 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |