-17%479 ₴
399 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Объем | 125 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Об `єм | 125 мл |
| Основне. Особливості | приємний свіжий аромат |
| Основне. Сумісність | Karcher FC 3 Cordless, Karcher FC 3 Cordless Premium, Karcher SV 7, Karcher SV 7 Premium, Karcher DS 6 *EU, Karcher DS 6 Premium |
| Основне. Тип | Засіб піногасник |
| Параметри упаковки. Вага | 0.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 40 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 40 мм |