-17%
2 159 ₴
1 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Сумісність | Karcher |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | подовжувач |
| Параметри упаковки. Вага | 1.11 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 590 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0078 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |