-17%419 ₴
349 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Об `єм | 500 мл |
| Основне. Особливості | с запахом лимона, очищення без розводів |
| Основне. Тип | Миючий засіб |
| Параметри упаковки. Вага | 0.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 210 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 70 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0010 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |