-17%403 ₴
336 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Об `єм | 20 л |
| Основне. Сумісність | Einhell |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Параметри упаковки. Вага | 0.40 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 300 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0024 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |