-17%410 ₴
342 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Об `єм | 30 л |
| Основне. Сумісність | Einhell |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Параметри упаковки. Вага | 0.43 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 260 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0021 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |