-17%1 344 ₴
1 120 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Основне. Комплектація | комплект /10 шт. |
| Основне. Особливості | 3-х шарові, для пилу класу М, з нетканого матеріалу |
| Основне. Сумісність | Karcher /T 10/1 і T 12/1. |
| Основне. Тип | мішок |
| Основне. Тип насадки | фільтр-мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.58 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 80 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 460 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0110 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 300 мм |