-17%756 ₴
630 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Основне. Комплектація | комплект /10 шт. |
| Основне. Особливості | 3-х шарові, для пилу класу М, з нетканого матеріалу |
| Основне. Сумісність | Karcher /T 7/1 |
| Основне. Тип | мішок |
| Основне. Тип насадки | фільтр-мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.47 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 440 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0114 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |