-17%1 284 ₴
1 070 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Особливості | 3-х шарові, для пилу класу М, з нетканого матеріалу |
| Основне. Сумісність | Karcher /: NT 361 Eco, Eco TE, TE-і NT 361 Eco M, NT 35/1 Eco, Eco Te, Eco М |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Основне. Тип насадки | фільтр-мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.67 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 460 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0099 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 360 мм |