-17%719 ₴
599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 340 x 43 x 39 см |
| Основне. Особливості | к пылесосам, парогенераторам, мойкам, сумісна з насадкою для підлоги EasyFix |
| Основне. Сумісність | Karcher |
| Основне. Тип | Насадка |
| Параметри упаковки. Вага | 0.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 460 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0020 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |