-17%1 199 ₴
999 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Основне. Тип насадки | мішок з мікрофібри |
| Параметри упаковки. Вага | 0.73 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0087 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |