-17%1 079 ₴
899 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Вага | 136 г |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Особливості | швидка і легка заміна, надійна фільтрація алергенного пилку, спор грибів, бактерії і залишків пилових кліщів |
| Основне. Сумісність | Karcher DS 6 *EU, Karcher DS 6 Premium |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Основне. Тип насадки | HEPA фильтр |
| Параметри упаковки. Вага | 0.17 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 210 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0013 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 50 мм |