-17%
203 ₴
169 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект |
| Основне. Об `єм | 20 мл x4 |
| Основне. Особливості | очищення без розводів, створює легкий ефект водовідштовхування |
| Основне. Тип | Миючий концентрат |
| Параметри упаковки. Вага | 0.12 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 20 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |