
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Салфетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | 2 шт |
| Основне. Особливості | можна прати /при температурі до 60 ° C, із застібкою-липучкою, зносостійкі |
| Основне. Сумісність | пароочисник Karcher EasyFix |
| Основне. Тип | Ганчірка із мікроволокна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 170 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0008 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |