

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Салфетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект |
| Основне. Особливості | із застібкою-липучкою |
| Основне. Сумісність | пароочисник Karcher EasyFix /для SC 1 |
| Основне. Тип | Насадка, Трубка телескопічна /2 подовжувальні трубки довжиною по 0,5 м, Ганчірка із мікроволокна |
| Основне. Тип насадки | підлога |
| Параметри упаковки. Вага | 0.82 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 570 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0086 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 250 мм |