-17%1 199 ₴
999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | для збирання бурового пилу |
| Параметри упаковки. Вага | 0.28 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0034 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |