-17%947 ₴
789 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Шланг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект |
| Основне. Тип | Набір для підключення електроінструменту |
| Параметри упаковки. Вага | 0.21 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 170 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0030 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |