
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Вага | 680 г |
| Основне. Комплектація | комплект |
| Основне. Сумісність | Rowenta RO37, Rowenta RO69, Rowenta RO72, Rowenta RO83, Rowenta RO76, Rowenta RO63, Rowenta RO39, Rowenta RO64, Rowenta RO27 |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | міні-турбощітка, щітка для меблів, маленька щітка для меблів, насадка з щетиною, мікрофібра /(2 шт), подовжена насадка для прибирання важкодоступних місць |
| Параметри упаковки. Вага | 1.06 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 70 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 390 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0112 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 410 мм |