-17%899 ₴
749 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Вид запчасти | Фильтр |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | комплект |
| Основне. Особливості | можна мити |
| Основне. Сумісність | Philips XB2022, Philips XB2023, Philips XB2042, Philips XB2062, Philips XB2122, Philips XB2123, Philips XB2125, Philips XB2142С |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Основне. Тип насадки | вихідний фільтр, губчастий фільтр, який можна мити, моющийся фильтр защиты электродвигателя |
| Параметри упаковки. Вага | 0.13 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 180 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0017 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 60 мм |