-17%612 ₴
510 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | 5 шт. |
| Основне. Об `єм | 40 л |
| Основне. Особливості | паперовий мішок, для сухого прибирання |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Параметри упаковки. Вага | 0.62 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 80 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0045 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |