

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Тип | Набір фільтрів |
| Параметри упаковки. Вага | 0.22 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 260 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0021 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |