-17%467 ₴
389 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 90 x 85 x 26 мм |
| Основне. Вага | 33 г |
| Основне. Комплектація | фильтр |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Параметри упаковки. Вага | 0.06 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 30 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 90 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |