



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=j9XlWJhicPo |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 3780 x 120 x 233 мм |
| Основне. Вага | 2805 г |
| Основне. Тип | Трубка телескопічна |
| Параметри упаковки. Вага | 3.75 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 1190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0357 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 120 мм |